Dekorasyon, Mobilya

Ev Dekorasyonunun Yaşayan Parçası; Sehpalar

ev dekorasyonu sehpalar 1200x628 1 Ev Dekorasyonunun Yaşayan Parçası; Sehpalar

Dekorasyonun merkezinde bulunan sehpalar hayatı kolaylaştırıcı işlevselliklerinin yanı sıra kullanıldıkları mekanlardaki merkezi yerlerinden dolayı yaşam alanlarının olmazsa olmaz kurtarıcı parçaları. Evin her köşesinde kendine yer bulabilen sehpalar, işlev odaklı yeni sezon dekorasyonların yükselen yıldızları.

Bazen bir kahve ya da çayın bekleme yeri, bazen dekoratif objelerin rafı, bazen çiçeklerin favori mekanı, bazen oyunların merkezi, bazen patlamış mısır ve meşrubatlar için bazen de koltuktan uzanan yorgun bacaklar için bir mola yeri… Enza Home’un farklı kullanım alanlarına özel olarak tasarlanan sehpa tasarımları dekorasyonun bu her işe yarayan özgür ve yaşayan parçasına modern ve estetik bir yorum getiriyor.

Orta Sehpalar

Orta sehpalar, dekoratif avantajlarının yanı sıra ekstra depolama alanı sağlamalarıyla da dikkat çekiyor. Özellikle iki katlı sehpalar fazlalıklar için saklama alanı olarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Sehpanın üst yüzeyinden de verim alabilmek için ise saklama kutuları, dekoratif kaseler, mumlar ve vazolar kullanmak en etkili çözüm.

Yan Sehpalar

Yan sehpalar, salonda rahatlıkla yer değiştirerek istenildiği anda mekana da yenilik getiriyorlar.
Bu özellikleriyle birçok farklı işlev için kullanılarak hayatı kolaylaştırıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.